Kalendarz najbliższych zawodów

Aktualności

Wyniki zawodów 03.07.2012

W wyszukiwarce dostępne są już wyniki zawodów z ubiegłego wtorku, tzn. siódmych z cyklu zawodów o Krzyształowy Pistolet IGLICY.

Aktualna klasyfikacja generalna Kryształowego Pistoletu.

Najbliższe zawody:

• 15.07.2012 : Puchar Prezesa IGLICY VII, godz. 10:30 - 13:30
  • 23 - 29.07.2012 : Puchar Lata I (w godzinach pracy strzelnicy)
  • 07.08.2012 : Krzyształowy Pistolet VIII, godz. 18:00 - 21:00

Wielki sukces IGLICY - super występ Marcina!

Po zeszłotygodniowych sukcesach podczas Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn (tzw. sport kwalifikowany), IGLICA może poszczycić się kolejnymi osiągnięciami swoich zawodników, tym razem podczas Mistrzostw Polski w konkurencjach skróconych, które odbyły się w ubiegły weekend w Zielonej Górze.

Na zawodach tych IGLICĘ reprezentowało 6 zawodników: Marcin Stróżański, Milena Szustorowska, Paweł Hadrych, Robert Woźny, Waldemar Kasinow oraz Sabina Błażejowska. Nasi zawodnicy startowali w 5 konkurencjach i w 4 z nich trafili na podium, zdobywając łącznie 5 medali, z czego aż 4 z nich wywalczył Marcin Stróżański. Tym samym, IGLICA po raz kolejny zdobyła najwięcej medali w konkurencjach pistoletowych spośród wszystkich klubów reprezentujących Mazowsze podczas zawodów w randze Mistrzostw Polski.

( czytaj więcej )

Podsumowanie Mistrzostw Polski

Niezwykle miło jest nam zakomunikować, iż podczas odbywających się w miniony weekend Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn we Wrocławiuzawodnicy reprezentujący IGLICĘ zdobyli łącznie 3 medale: drużyna w składzie Marek Nowak, Grzegorz Orłowski oraz Marcin Stróżański wywalczyła srebro w konkurencji Pdw 60, indywidualnie p. Marcin Stróżański zdobył brąz w konkurencji Pcz 30+30 natomiast Milena Szustorowska zdobyła wicemistrzostwo w konkurencji Psp 30+30.

Tym samym, IGLICA osiągnęła najlepsze rezultaty w konkurencjach pistoletowych ze wszystkich klubów reprezentujących Mazowsze podczas Mistrzostw Polski!

Komunikat klasyfikacyjny z zawodów.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy udanych startów!

Świetna informacja z Mistrzostw Polski

We Wrocławiu rozpoczęła się najważniejsza sportowa impreza w kalendarzu polskich zawodów strzeleckich - Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn i mamy już pierwsze świetne wiadomości - reprezentująca Stowarzyszenie IGLICA drużyna w składzie Marek Nowak, Grzegorz Orłowski oraz Marcin Stróżański w konkurencji Pistolet dowolny 60 zdobyła srebrny medal.

Serdecznie gratulujemy drużynowego wicemistrzostwa i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych zawodników w kolejnych dniach mistrzostw!